Înscrierea la clasa pregătitoare în anul şcolar 2017-2018

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”green” icon_fontawesome=”fa fa-map-marker”]Şcoala Gimnazială nr. 163
Calea Giuleşti nr. 54, Sector 6, Bucureşti.
Telefon: 021.220.10.18
E-mail: scoala163@yahoo.com[/vc_message][vc_message message_box_color=”green” icon_type=”typicons” icon_typicons=”typcn typcn-phone”]În perioada 21.02 – 13.04.2017 la numărul de telefon TelVerde 0800.816.021 puteţi obţine gratuit informaţii referitoare la înscrierea copiilor în învăţământul primar.[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Ordinul Ministerului Educaţiei Naţionale nr. 3247 privind aprobarea Metodologiei de înscriere a copiilor în învăţământul primar pentru anul şcolar 2017-2018 (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Circumscripţia Şcolii Gimnaziale nr. 163 (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Informaţii privind evaluarea psihosomatică a copilului şi numărul de locuri disponibile la clasa pregătitoare pentru anul şcolar 2017-2018 (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Planul de şcolarizare al Şcolii Generale nr. 163 Bucureşti (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Programul de completare şi validare a cererilor de înscriere (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Propunere pentru oferta educaţională (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-document_pdf”]Criterii specifice de departajare (click pentru download)
[/vc_message][vc_message message_box_color=”alert-info” icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-camera”]Galerie foto clasa pregătitoare (click pentru a deschide pagina)[/vc_message][/vc_column][/vc_row]